Карантин 2020-2022 в КПІ: 1, 2, бустерна дози вакцинації

Гарна новина для тих, хто був щеплений більше, ніж пів року тому – ви зможете отримати третю бустерну дозу, якщо станом на 21.01.2022 у вас мине >6 місяців з дати введення другої дози.

Наступна вакцинація мобільними бригадами в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбудеться вже 21 січня 2022 (п'ятниця)!

Про те як і коли можна комбінувати вакцини тут (перша-друга дози).

Вакцинація бустерною дозою здійснюється лише мРНК вакциною (Pfizer або Moderna).

• Після введення бустерної дози можна буде отримати новий COVID-сертифікат, який діятиме 270 діб з дати її введення.

• Також, міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко, у коментарі hromadske уточнив, що якщо людина перші два щеплення зробила препаратом Coronavac, а бустерне – мРНК-вакциною, то вона зможе потрапити до країн, де Coronavac не схвалений.

Запрошення будуть розіслані протягом тижня усім зареєстрованим та кому настав час для отримання другого щеплення.

За інформацією мобільної бригади:

• для вакцинації першою або другою дозою доступно: Pfizer. CoronaVac немає взагалі.

• для вакцинації бустерною дозою тільки мРНК вакцини: наразі Pfizer, очікується Moderna.

Тільки для зареєстрованих!

Реєстрація для студентів / для співробітників КПІ.

• Що потрібно для щеплення 17-річним тут.

Повний алгоритм вакцинації мобільними бригадами в КПІ.

Що робити, якщо вакцинація не відображається.

Куратор процесу від ІМЗ (консультації) за тел. +38(050) 106-64-29

За матеріалами телеграм каналу ДНВР