Вітаємо з отриманням статусу національного надбання України

Вітаємо наших колег і всіх причетних до знакової події.

Рішенням чергового засідання Уряду України від 10 листопада 2021 року

наданно статус національного надбання України:

"комплексу експериментальних стендів для досліджень та випробувань виробів космічної техніки Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»".

Збереження об'єктів, що становлять національне надбання, є пріоритетним завданням держави, оскільки вони мають виняткове значення для вітчизняної та світової науки і їхня втрата може спричинити серйозні негативні наслідки.

Колектив ІМЗ ім. Є.О. Патона.

за матеріалами "ВІСЬМОМ УНІКАЛЬНИМ НАУКОВИМ ОБ’ЄКТАМ НАДАНО СТАТУС НАЦІОНАЛЬНОГО НАДБАННЯ – РІШЕННЯ УРЯДУ"