Нанотехнології та комп'ютерний дизайн матеріалів - 132 МАТЕРІАЛОЗНАВСТВО

Докладніше про Освітню програму на сайті osvita.kpi.ua

Будь-який тип інженерії, не зважаючи на технічний нахил, є проявом творчості. Кожен видатний інженер створив свій «masterpiece» - те, що зробило його відомим, те, що виглядає складним, але насправді є досить простим для розуміння.
             Матеріалознавство не має меж для проектування та створення принципово нових матеріалів.
Кожен з Вас може працювати для будь-якої сфери життя всього людства: біосумісні матеріали для розвитку медицини, високоміцні матеріали для оборонної промисловості та машинобудування, наноматеріали для виробництва електроніки майбутнього. Багато речей, які ще декілька років тому здавалися неможливими сьогодні активно застосовується у повсякденному житті в тому числі завдяки роботі матеріалознавців!
             Навчально-науковий Інститут матеріалознавства та зварювання ім. Є.О. Патона обладнаний надсучасними лабораторіями для розробки теоретичних та технологічних аспектів синтезу новітніх матеріалів!